dworze zachowano dawny, dwutraktowy układ pomieszczeń.

sieni zwraca uwagę duży 3-metrowy XIX wieczny piec kaflowy z godną zobaczenia sceną rodzajową. Zimą goście zasiadają w znajdujących się przed piecem wygodnych fotelach i chętnie ogrzewają się w jego cieple.

alon to secesja, czyli utrzymane w tym stylu meble, tkaniny, lampy oraz porcelana. Klimat salonu podkreślają znajdujące się w nim przedmioty z cyny pochodzące ze znanej, niemieckiej manufaktury z przełomu wieków – Kaiser & Sohn. Ozdabia go piękny, ogromny gobelin przedstawiający kwiaty polne. Wcześniej był ozdobą polskiego dworu na kresach.

bibliotece zgromadzony księgozbiór jest imponujący i wyjątkowy. Zadowoli najbardziej wybrednych czytelników. Znajdziemy tu również stare zdjęcia, szkicowniki i inne osobiste pamiątki po Stanisławie Filibercie Fleury, wileńskim fotografiku przełomu wieków.

ameralny salonik pozwala nam nie tylko odpocząć, ale i wyjść wprost do parku i na taras.

okoje dla gości znajdują się na piętrze. Nie jest ich wiele, zaledwie pięć. To sprawia, że jest kameralnie, spokojnie. Każdy wyposażono w łazienkę. Pokoje są duże, przestronne, z wyeksponowaną belkową konstrukcją więźby dachowej i pruskim murem. Drewniana podłoga oraz kolorowe, ręcznie tkane narzuty, zasłony nadają pokojom ciepła. Niepowtarzalnych wrażeń dostarczy śnieżnobiała pościel ozdobiona ręcznie wykonanymi koronkami.

piwnicach usytuowano bar, winiarnię, bilard. Uroku tym pomieszczeniom dodają łukowe sklepienia z cegły, kamienny mur oraz małe okna „lunety”. Ciężkie ławy oraz stoły wykonane z litego drewna, ceglana posadzka podkreślają atmosferę zabytkowych piwnic. Klimat tworzą także stare, mazurskie bibeloty oraz ciepłe światło z kutych ręcznie lamp.